Bottled Alive 2024

Pátek & sobota 19 – 20/1, Tábor

Neděle 21/1, Alma Prague

Must-go akce pro všechny milovníky živých vín: Honza Čulík, spoluzakladatel a kurátor Alma Wines, letos už po sedmé pořádá Bottled Alive, legendární vinný festival, kde to řádně žije nejen ve sklenicích.

A Alma Wines u toho samozřejmě nemůže chybět! Osobně se v Táboře potkáte s mnoha “našimi” vinaři, např. Jas Swan z Katla Wines, Dominikou z Vinařství Plenér, Vláďou Lojdou aka Vino Loigi, štýrskými bratry Wachstum Koenig, Markusem Altenburgerem a dalšími, a vína z našeho portfolia vás budou provázet i při tradičně divokém warm-upu a afterparty.

Co se bude dít?

Pátek 19/1

Sobota 20/1

  • 11 – 18 Bottled Alive, Střelnice Tábor

Volná ochutnávka. Letošního ročníku se zúčastní rekordních 90 vinařů z Čech, Moravy, Slovenska, Rakouska, Německa, Slovinska, Maďarska, Itálie, Francie a Portugalska. Vše malí a střední vinaři, kteří hospodaří na svých vinicích ekologicky a ve sklepě kromě malého množství oxidu siřičitého do vína nic nepřidávají, ani z něj nic neodebírají. Vstupenky k dostání na GoOut.cz

  • 21 – ?? Afterparty, Střelnice Tábor

Powered by Dance Extraliga a víny z Alma Wines selekce. K tomu drinky od Pavla Sochora z Alma Prague a naturální družba až do pozdních hodin.

Neděle 21/1

Bottled Alive x Karakterre Lunch & Talk, Alma Prague

12 – 15 Sharing Lunch Menu & Wine Pairing

15 – 17 Talk: THE FUTURE OF NATURAL WINE: MARKET changes, CUSTOMER's behaviour, WINEMAKER's options

Speciální menu "The Best of Alma" a debata na téma aktuálních výzev na trhu s vínem. Více informací zde.